[pl] polski[en] English

Politechnika Łódzka :: Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki :: Katedra Mikroelektroniki i Technik Informatycznych

Przyrządy i układy mocy

Elektronika i telekomunikacja, studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, semestr 4

Pracownia

Lokalizacja

Pokaż Katedrę na większej mapie

Zajęcia laboratoryjne odbywają się w Laboratorium elektroniki mocy Katedry Mikroelektroniki i Technik Informatycznych – oznaczenie w planie zajęć: K25 lab PPM. Mieści się ono w głównym budynku Katedry – bud. B18, ul. Wólczańska 221/223 (na mapie obok oznaczony czerwonym balonem z kropką), parter, pomieszczenie nr 8.

Przed Katedrą znajduje się dość pojemny utwardzony parking uczelniany. W razie zapełnienia, w niedużej odległości znajduje się parking między Biblioteką Główną a Studium Języków Obcych. Wjazd i wyjazd z obu parkingów jest możliwy wyłącznie przez bramę przy ul. Wólczańskiej 221/223.

Przed wejściem do budynku znajdują się stojaki na rowery.

Przepisy

Znajomość i przestrzeganie poniższych przepisów jest warunkiem koniecznym pracy w Laboratorium elektroniki mocy (lab PPM).

Dostęp

Chcielibyśmy, aby dostęp do laboratorium miał każdy student w dowolnym czasie. Niestety jest to niemożliwe ze względu na szereg czynników niezależnych od kierownika laboratorium i prowadzących. Są to przede wszystkim:

Z powyższych względów obowiązują zasady zawarte w Regulaminie porządkowym.

Lista studentów stale upoważnionych do pracy w laboratorium

Informacja dostępna wyłącznie w sieci wewnętrznej.

Plan pomieszczenia

Plan w rozdzielczości nadającej się do druku można znaleźć w ulotce z Regulaminem porządkowym powyżej.

Plan laboratorium elektroniki mocy (lab PPM)

[do góry]

Ostatnia aktualizacja: sob 8.11.2014 20.53